пʼятниця, 8 вересня 2017 р.

записуємо розклад  на перший тиждень( з 04 вересня по 08 вересня)

понеділок
1. англ. мова
2. англ. мова
3. алгебра
4. фізична культура
5. географія
6. біологія
7. укр.літ
вівторок 
1. німецька/французька
2. укр.мова/ інформатика
3. інформатика/укр.мова     
4. фізкультура
5. хімія
6. зар.літ
7.  англ. мова
середа
1. англ.мова 
2. біологія
3. географія
4. алгебра
5. фіз-ра
6. історіяУкраїни
7. укр.літ
четвер
1. інформатика/укр.мова
2. укр. мова/інформатика
3. геометрія
4. фізика
5. англ.мова
6. хімія
7.  екологія
п'ятниця
1.труд навчання
2. трудове навчання
3. геометрія
4. фізика
5. зар. літ
6. німецька/французька
7. всесвітня історія

записуємо розклад на другий тиждень( з 11 вересня по 15 вересня)
понеділок
1. англ. мова
2. англ. мова
3. алгебра
4. фізична культура
5. географія
6. біологія
7. укр.літ
вівторок 
1. німецька/французька
2. укр.мова/ інформатика
3. інформатика/укр.мова     
4. фізкультура
5. хімія
6. зар.літ
7.  англ. мова
середа
1. англ.мова 
2. біологія
3. географія
4. алгебра
5. фіз-ра
6. історіяУкраїни
7. укр.літ
четвер
1. інформатика/укр.мова
2. укр. мова/інформатика
3. геометрія
4. фізика
5. англ.мова
6. хімія
7. основи здоровя  
п'ятниця
1.  історія України
2. мистецтво
3. геометрія
4. фізика
5. зар. літ
6. німецька/французька
7. всесвітня історія

середа, 6 вересня 2017 р.

для запису до щоденника:
українська мова            Швайковська Вікторія Михайлівна
українська література   Швайковська Вікторія Михайлівна
зарубіжна література    Запорожан Олена Петрівна
англійська мова             Василевська Лілія Григорівна
або
                                        Дорошева Юлія Сергіївна
або
                                        Василець Ірина Олексіївна
німецька мова                Приходько Тетяна Миколаївна 
або
французька мова            Мидловець Єва Григорівна
історія України               Єгембердінова Оксана Олексіївна
всесвітня історія             Єгембердінова Оксана Олексіївна
алгебра                            Сушко Олеся Василівна
геометрія                         Сушко Олеся Василівна
фізика                               Пиріжок Яна Олексіївна
хімія                                 Лазарєва Тетяна Петрівна
інформатика                     Мєльков Валерій Валентинович
біологія                            Коток Людмила Миколаївна
основи здоров'я               Коток Людмила Миколаївна
екологія                            Коток Людмила Миколаївна
географія                          Савченко Тетяна Борисівна
фізична культура             Сухов Олександр Олександрович
мистецтво                         Білан Ольга Павлівна